Zdraví je pro nás jedna z nejcennějších věcí. Stále přibývá lidí, kteří by se o své zdraví chtěli starat lépe. Na internetu nejdeme nepřeberné množství informací. Diety, recepty, tipy na cvičení a podobně. Každý z nás je ale trochu jiný a napasovat vše na jednu konkrétní osobnost je prakticky nemožné. Dnes se podíváme na jeden ze zdrojů o zdraví, který se snaží čtenáři přiblížit alespoň z velké části novinky, chyby a rady pro zlepšení našeho životního stylu a tím prospět svému zdraví. Jedná se o magazín Fittyn.cz

   Podle světové zdravotnické organizace WHO je zdraví definováno jako „stav kompletní fyzické, duševní a sociální pohody a nikoliv pouhé nepřítomnosti nemoci či vady".

O čem se dočtete?

   Když se začtete do zajímavých článků velmi rychle zjistíte, co můžete zlepšit nebo napravit.

   V první řadě se dozvíme o tématech jako zdraví, zdravá výživa a zdravý životní styl uceleně a přehledně na jednom místě.  Zajímavé je čtení o aktuálním problému superpotraviny. Nejen pro zájemce o muskulaturu se dozvíme o problematice kreatinu. Ženy jistě zaujmou informace o bolestech břicha, které mohou souviset s vaječníky. Nás všechny bude zajímat problematika chřipkové epidemie.

food

   Na své si přijdou i sportovci, například cyklisté. Jste-li ale fandou fotbalu, nadchne vás článek o historii tohoto sportu.  Velmi zajímavé čtení je i o neobvyklém sportu, který se ale objevuje čím dál častěji. Sebeobrana dětí. I o tomto tématu se zde dočtete.  S celou problematikou souvisí i stravování. Proto se magazín věnuje nejen dietám pro sportovce ale i méně známé dietě mléčné. Nemáte-li rádi mléko, oceníte návody jak zhubnout pomocí banánů nebo ovesných vloček. A to skvěle zapadá do konceptu negativních kalorií. Opomenout nemůžeme ani bylinky. Jednou z takových, která je využívána i v tradiční čínské medicíně, je ženšen.

   Vidíte, že spektrum témat je široké a zkušení autoři se nebojí přiblížit co nejvíce informací a zajímavostí pro své čtenáře.

%MCEPASTEBIN%

Čaje