Magnesium - pohoda a dostatek energie

Každý z nás od mala zná potravinovou pyramidu, která nám zabezpečí dostatečný přísun živin, vitamínů a minerálů. Vyvážený poměr cukrů a tuků. To platí dodnes. Ale ruku na srdce, kdo z nás má čas se zdravě stravovat, dostatečně a kvalitně spát. Dodržovat zkrátka zdravý životní styl? Musíme si tedy vypomoci potravinovými doplňky. S ničím se to ale nemá přehánět. Naše tělo samo ví, kolik čeho potřebuje a nadbytek vitamínů a minerálů vyloučí, nejčastěji ve formě moči. Vytváříme si tak jen velmi drahou moč. Nadbytek některých minerálů může být dokonce škodlivé, mohou se ukládat v ledvinách a vytvářet ledvinné kameny. Jedním z minerálů, který naše tělo snese i v nadbytku je magnesium.

Reklam na magnesium je spousta a pacient se nedokáže správně zorientovat při koupi v lékárně nebo na internetu. Nehledě na fakt, že lékárníci jsou častou pozitivně odměňováni za podbízení konkrétních přípravků. Hledali jsme za vás. A našli !!!

Magnesium

Magnesium je jedním z esenciálních (základních) prvků, které si tělo nedokáže obstarat jinak než z potravin. Samo ho nedokáže nasyntetizovat. Maximálně si na krátkou dobu dokáže vytvořit zásobu.

Máme-li magnesia v těle nedostatek, jsme podrážděni, unavení, nesoustředění a máme problémy se spánkem. Díky "součinnosti s vápníkem" se podílí na nervově-svalovém přenosu. Logicky při jeho depleci trpíme křečemi svalů a třesem, nejčastěji rukou a předloktí.

Jaké magnesium tedy koupit?

Z celého výčtu potravinových doplňků s obsahem magnesia jsme našli Magnesium glycinate od společnosti Vitaslife. Obsahuje 700 mg magnesia a bsigylicinátu. Zajišťuje tak jednoduché vstřebávání a dostatečnou hladinu magnesia v krvi, svalech a ostatních orgánech. Při jeho dlouhodobém užívání zlepšíme náš spánek, získáme pocit klidu a pohodlí, psychickou rovnováhu, lepší náladu a hlavně nebude podráždění a zbavíme se křečí. Ty můžeme mít například po fyzickém výkonu. Tělo při sportu a jiných náročných, fyzických i psychických výkonech, magnesium spotřebovává. Začněte tedy užívat magnesium ještě dnes.

Ordasoft Social Comments and Sharing Free

Komentáře